MÖBLER / Bord / Bord 7797604
nr 779 7604
Bord
1800-tal, längd: 78, djup: 82, höjd: 72 (ej komplett)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:28:10
24/9 16:22:22